'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 22 Qershor 2021

22 Qershor, 08:41

Titujt e gazetave per sot, nga si ndryshojne deputetet pas vendimeve te Rames,Rucit e Kryemadhit te te pameshirshem me derrat e deri tek puthje fatale, Holanda nxjerr ne pension Pandev.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha