'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 24 maj 2022

24 Maj, 08:15

Titujt e gazetave për sot, nga polici ekzekuton kolegun me armë në komisariatin 3 te krizën brenda opozitës s'e zgjidh as Grida e as Apeli e deri tek Tirana ndizet për finalen e festën e hapin holandezët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha