Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 27 korrrik 2021

27 Korrik, 09:52

Titujt e gazetave për sot, OSBE ’25 prilli’ transparent, por PS perdori administratën, e deri tek ’zhduket’ Lulzim Basha, në PD nis ’rebelimi’

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha