'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 3 gusht 2021

3 Gusht, 08:49

Titujt e gazetave për sot, nga telefona,karburant dhe qira milionat që morën deputetët edhe në qershor te kë po kërcënon Berisha në PD e deri tek Dua Lipa bën për një javë më shumë se qeveria në 8 vite.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha