'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 9 gusht 2022

9 Gusht, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga Shqipëria në flakë digjen shtëpi,toka e pyje te qeveria merr me udhëzim kompetencat e 61 bashkive e deri tek skandali me Drini Kryemadhin që financonte LSI me lekët e shtetit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha