'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 1 dhjetor 2021

1 Dhjetor 2021, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga rinis privatizimi i pronave bujqësore te milionerët e rinj të Kuvendit e deri tek dhurata e carit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha