'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 1 shtator 2021

1 Shtator, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga rrugëtimi i ri i Bashës drejt Parlamentit te në gusht më shumë se 13 mijë infektime nga Covid e deri tek PSG tërboi Realin e Griezmann tek Atletico.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha