'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 10 gusht 2022

10 Gusht, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga denoncimi qeveria 300 mijë tonë naftë kontrabandë në vit te të panjohurat e betejës politike Meta-Berisha e deri tek një dhëmb i sëmurë në nofullën e NATO-s.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha