'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 10 maj 2023

10 Maj, 08:36

Titujt e gazetave për sot, nga Avokati I Popullit thotë se shteti Po diskriminon pensionistët te Luciano Boçi letër administratës e deri tek Tirana dhe 14 maji.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha