'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 11 maj 2022

11 Maj, 08:11 | Përditesimi i fundit: 2022-05-11 08:23:17

Titujt e gazetave për sot, nga Kuvendi voton më 16 maj kreun e ri të shtetit e Berisha do President politik te një skaner për reformën në drejtësi e deri tek Rama takon Thaçin në Hagë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha