'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 12 janar 2022

12 Janar, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga PD raport për ambasadorët për sulmin e 8 janarit te Basha "vret" përfundimisht Berishën e deri tek Rama sulmon Armand Dukën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha