'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 21 Korrik 2021

21 Korrik, 09:56

Titujt e gazetave për sot, nga deklarata e kryeministrit Rama ’’Universitetet synojnë njehsimin e diplomave me BE’’ e deri tek plani serb për daljen në Adriatik.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha