'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 21 shtator 2022

21 Shtator, 08:33

Titujt e gazetave për sot, nga "shqiptarët po ikin jashtë" Rama fton të vijnë pensionistët gjermanë te qeveria shkel Kodin Penal me VKM e kateve pa leje për të shpëtuar oligarkët nga burgu e deri tek Asllani thotë se Shqipëria e mund Izraelin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha