'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 3 gusht 2022

3 Gusht, 08:32

Titujt e gazetave për sot, nga Shefi i Policisë shkakton tragjedi me skaf në Himarë duke përplasur për vdekje 7-vjeçaren te Milot-Fier koncensioni i ri me rrugët e florinjta të qeverisë e deri tek E-maili nga SHBA që iu dërgua Autoritetit të Dosjeve për Metën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha