'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 11 Qershor 2021

11 Qershor, 08:47

Titujt e gazetave per sot, nga pronaret qe marrin parate ne dore per kompensimin e pronave te SHBA 3 "shpulla" mbi Berishen brenda 21 diteve e deri tek "vota u tjetersua".

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha