'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 12 gusht 2022

12 Gusht, 09:12

Titujt e gazetave për sot, nga Ç'kodimi i shpërthimit të Ilir Metës te çfarë pritet në nëntor e deri tek zhduket i kërkuari i drejtësisë Ervis Martinaj?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha