'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 14 maj 2021

14 Maj, 08:47

 Titujt e gazetave per sot, nga legalizimet, emrat e rinj qe marrin tapine te gabimet e Lulzim Bashes para 25 prillit e deri tek 35 mln euro per zgjedhje te manipuluara.
 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha