'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 18 Qershor 2021

18 Qershor, 08:57

Titujt e gazetave per sot, nga "lufta" per bashkite te Lulzim Basha me ekip te ri ne PD e deri tek vallezon Holanda.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha