'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 21 janar 2022

21 Janar, 08:30

Titujt e gazetave për sot, nga 11 vjet nga vrasja e Aleksit tonë nga Sali Berisha te 21 janari i tradhëtuar e deri tek Veliaj thotë se Duka e përdor federatën për politikë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha