'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 23 shtator 2022

23 Shtator, 08:31

Titujt e gazetave për sot, OSHEE aplikon për 4-fishimin e rritjes së çmimit të energjisë te Berisha e Meta gati për protesta masive e deri tek çfarë po sjell SHBA për Gërdecin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha