'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 30 korrrik 2021

30 Korrik, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga pa dogana dhe pa kufij mesazhet e marrëveshjes Rama-Vuçiç-Zaev për BE te kush është gjyqtari që shpëtoi Fatmir Mediun e deri tek Laçi bën historinë dhe sfidon Anderlehtin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha