'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 7 janar 2022

7 Janar, 08:39

Titujt e gazetave për sot, nga Berisha protestë më 8 janar e SHBA sjell komandën speciale në Shqipëri te arbitrariteti nuk është demokraci e deri tek Hysaj dhe Bajrami si sheikë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha