'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 12 Qershor 2021

12 Qershor, 08:25

Titujt e gazetave per sot, nga Elvana Gjata i thote te gjitha mes lotesh te arsyet pse Berisha po shantazhon Bashen e deri tek ne tryeze me 5 te medhenjte.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha