'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 15 janar 2022

15 Janar, 08:48 | Përditesimi i fundit: 2022-01-15 08:52:45

Nga 'Si e nxorri' nga binarët gazetari i kosovës ish-kryeministrin Berisha te historia rozë në Big Brother!

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha