'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 17 Korrik 2021

17 Korrik, 09:28

Titujt e gazetave për sot, nga PD mbledh sot Kuvendin Kombëtar zgjedh 300 anëtarët e Këshillit, e deri tek Dinamo prezanton Ibraimin, një italian merr Kukësin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha