'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 19 Qershor 2021

19 Qershor, 08:26

Titujt e gazetave per sot, nga detajet e dasmes se Luana Vjollces me biznesmenin te hakmarrja e Lulzim Bashes e deri tek Angli-Skoci 15 milion kriklla birre per nje pike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha