'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 22 janar 2022

22 Janar, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga të gjitha dramat në jetën e Monika Lubonjës te vrasësi i pandëshkuar e deri tek mos o Zot!

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha