'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 31 korrrik 2021

31 Korrik, 08:59

Titujt e gazetave për sot, nga SHBA ultimatum Bashës për largimin e Berishës te vota e shkelur e 25 prillit e deri tek Partizani rrezikon te humbasë kapitenin Hoxha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha