'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 6 gusht 2022

6 Gusht, 08:22

Titujt e gazetave për sot, nga Alesia Bami "arratisje" luksoze me të dashurin në Mikonos te DASH "nxin" qeverinë e deri tek non-grata të freskëta po vijnë nga SHBA?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha