''Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 8 Maj 2021

8 Maj, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga Pirro Çako baba për herë të dytë në moshën 55-vjeçare te ç'po ndodh mes PD dhe LSI e deri tek Edi Rama shkarko spurdhjakun.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha