“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 1 shtator 2021,Kupola e PD-së e largimi i kritikëve.

1 Shtator, 09:46

Telefonuesit diskutojnë dhe debatojnë për kupolën e re drejtuese të PD-së dhe largimin e kritikëve të Bashës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha