“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 11 qershor 2021, A rikonfirmohet Basha në krye të PD-së?

11 Qershor, 09:45

Telefonuesit komentojnë zgjedhjet e së dielës për kreun e PD-së dhe parashikojnë se kush mund të fitojë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha