“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 12 qershor 2021, Një rikthim i Berishës në krye të PD?

12 Qershor, 09:53

Telefonuesit komentojnë një rikthim të mundshëm në krye të PD të Sali Berishës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha