“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 14 qershor 2021, Rizgjedhja e Bashës në krye të PD-së.

14 Qershor, 09:40 | Përditesimi i fundit: 2021-06-14 09:41:18

Telefonuesit komentojnë mandatin e tretë të Lulzim Bashës në krye të PD-së dhe thonë se sa të drejtojë ai opozitën PS mbetet në pushtet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha