“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 15 janar 2021, aleatët jo në listat fituese të PD-së

15 Janar, 10:45 | Përditesimi i fundit: 2021-01-15 12:08:35

Nga “xhaketa të kthyera mbrapsh” tek saga e legalizimeve. Telefonuesit zbulojnë a duhet apo jo që aleatët të jenë në listat fituese të PD-së

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha