“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 15 qershor 2021,SPAK heton të shpallurit “non grata”?

15 Qershor, 10:03

SPAK i gatshëm të hetojë të shpallurit “non grata” nga SHBA-të. Telefonuesit thonë se ka prova dhe nuk ka pse të pritet më.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha