“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 16 qershor 2021, Kolegji Zgjedhor çertifikon 25 prillin.

16 Qershor, 09:18

Telefonuesit komentojnë çertifikimin e zgjedhjeve dhe analizojnë situatën politike në vend.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha