“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 17 maj 2021 ,Zgjedhjet në PD, Basha apo ….

17 Maj, 09:37

Nga propozimet për Agron Shehajn kryetar tek pro e kundër Bashës. Telefonuesit flasin për garën për drejtimin e PD-së.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha