“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 17 qershor 2021, A mbaroi pandemia në Shqipëri?

17 Qershor, 09:13

Telefonuesit flasin për pandeminë. Sqarojnë nëse jemi apo jo drejt fundit dhe komentojnë edhe situatën politike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha