“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 18 qershor 2021, Rimëkëmbja ekonomike pas pandemisë.

18 Qershor, 10:25

Telefonuesit flasin për ekonominë e tyre familjare ndërsa të moshuarit “shpërthejnë” në akuza për pensionet minimale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha