“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 19 qershor 2021, Hetim të larguarve nga Vettingu?

19 Qershor, 09:33

Telefonuesit njëzëri thonë se duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët që janë shkarkuar nga Vettingu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha