“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 20 qershor 2021, ku do të pushoni këtë verë?

20 Qershor, 09:39

Diskutime dhe debate. Telefonuesit thonë se nuk kanë mundësi të bëjnë pushime këtë verë por nëse do mundeshin do zgjidhnin të pushonin në Shqipëri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha