“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 21 qershor 2021, Integrimi i Shqipërisë në BE.

21 Qershor, 09:09 | Përditesimi i fundit: 2021-06-21 09:31:38

Telefonuesit flasin për hapjen e negociatave duke shpresuar në dritën jeshile nga Brukseli.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha