“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 23 qershor 2021, A përballohen çmimet e ushqimeve?

23 Qershor, 09:33

Qytetarët thonë se çmimet e produkteve ushqimore janë shtrenjtuar shumë dhe janë të papërballueshme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha