“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 29 korrik 2021,Si i vlerësoni efektivët e policisë?

29 Korrik, 09:30

Telefonuesit të ndarë në mendime për punonjësit e policisë së shtetit. Vlerësime pozitive e negative për imazhin që policët kanë krijuar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha