“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 31 korrik 2021, A duhet të jetë Berisha në Kuvend?

31 Korrik, 09:38

Telefonuesit skanojnë “ultimatumin” e Kim për Bashën dhe japin mendimin e tyre nëse Berisha duhet të jetë apo jo në Kuvend në shtator.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha