“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 5 gusht 2021, kompromis Rama-Basha për të ardhmen?

5 Gusht, 09:24

Telefonuesit japin mendim se a mund të ketë kompromis Rama-Basha për çështjet madhore e të ardhmen e vendit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha