“Shtypi i Ditës dhe Ju” me Andi Kapxhiun 8 maj 2021, Shit-blerja e votës në 25 prill?

8 Maj, 09:26

Debate dhe raste konkrete. Telefonuesit flasin për fenomenin e shit-blerjes së votës në zgjedhjet parlamentare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha