'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 4 shtator 2021

4 Shtator, 08:46

Titujt e gazetave për sot, nga Armina Mevlani thyen heshtjen për 9 vitet me Shkëlzenin te 12 zonjat që do na qeverisin e deri tek Rudi Vata bën fajtor Rejën për humbjen në Poloni.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha