'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e enjte 11 nëntor 2021

11 Nëntor 2021, 08:43

Titujt e gazetave për sot, nga prapaskenat për mbledhjen e Kuvendit të PD te Yuri Kim thotë se pas Berishës do shpallen "non grata" persona të tjerë e deri tek kur nderohen luftënxitësit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha